bursa bayan escort


Jurassic City full izle

500x50-3
Önceki Film <<
Sonraki Film >>
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Jurassic City full izle

Jurassic City hd izle

05 Ağustos 2016 da vizyona giren 2015 ABD yapımı olan bilim kurgu türü ile izleyicileri ile buluşan Jurassic City adlı film ile siz FİLMSEZONU takipçileri ileyiz. Oldukça kaliteli bir film olan Jurassicc City izleyenlere Jurassic Park filmini anımsatıyor. Zaten pekte dinazorları konu alan film yok. Bu dinazorlar ile ilgili filmlerin öncüsü olan Jurassic Parkın yan versiyonu gibi bir şey olan Jurassic City kesinlikle izlemeye değer. Oldukça kaliteli bir şekilde yapılmış ve oyuncu kadrosunun da performanslı bir kadro olduğunu göz önünde bulundurur isek , imdb’nin verdiği 4.2 puan biraz bu filme az kalmış. Fakat şöyle bir gerçekte var , bazı sahnelerde ki efektler

Jurassic City izle

aşırı derecede kalitesiz. Bunu göz önünde bulundurarak izlemek lazım ki İMDB ‘ nin de buradan uan kırdığını varsayıyoruz. Filmin konusundan biraz bahsedecek olur isek , Los Angelas şehrinde gizlice dinazor üretimi gerçekleştirilir ve üretildikten sonraki deney esnasın da dinazorlar kaçarlar. Şehrin dört bir yanına dağılırlar. Bu dinazorlar sorununu halletmek için silahlı güçler devereye girer.. Filmin yönetmeni Sean Cain ve filmin oyuncuları ise Ray Wise , Monique Parent , Aurelia Scheppers , Sara Malakul Lane , Robert LaSardo’dur. Filmi izlerken FİLMSEZONU sizlere iyi seyirler diler..

Filmi sitemizde 720p ve 1080p film izle kalitesi ile siz değerli izleyici kitlelerimize aktarmaktayız. En yeni ve en kaliteli eserleri daim olarak adresimizde 720p film izle kalitesi ile izleyebilirsiniz.
Filmi adresimizde Jurassic City full izle harfleri ile aratarak hd bir şekilde izleyebilirsiniz. Film hakkındaki düşünce ve fikirlerinizi yorum yaparak belirtmeyi unutmayınız.

Tür: 2015 Filmleri, Bilim Kurgu, Genel

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 4.2

Yönetmen: Sean Cain

Oyuncular: Ray Wise , Monique Parent , Aurelia Scheppers , Sara Malakul Lane , Robert LaSardo

Etiketler: , , , , ,

aksiyon filmleri