bursa bayan escort


Kadın İşi Banka Soygunu 720p izle

500x50-3
Önceki Film <<
Sonraki Film >>
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Kadın İşi Banka Soygunu 720p izle

Kadın İşi Banka Soygunu hd izle

17 Ocak 2014 tarihinde vizyona giren ve izleyicileri ile buluşan Kadın işi Banka Soygunu filmi ile siz FİLMSEZONU takipçileri ve izleyenleri ileyiz.. Film 2014 Türkiye yapımı olup Komedi türü ile izleyenleriyle buluşmuştur. Filmin kadrosunu bilmeyenleriniz yoktur fakat genede kısaca bahsedelim.. Oldukça türkiyede ve hatta bazı ülkelerde bile ünlü olup yabancı filmlerde de oynayan Meltem Cumbul bulunuyor.. Dünyaca ünlü ve türkiyede bir çok ödüle sahip olan Meltem Cumbul bu film de adeta oyunculuğunu konuşturuyor.. Meltem Cumbuldan bahsetmişken Ayten Uncuoğlu’ndan bahsetmemek olmaz.. Osmanlı kadını olan Ayten Uncuoğlu bu kadroda bulunuyor ve film sırf bu

Kadın İşi Banka Soygunu izle

başarılı oyuncu için bile izlenir.. Doksan dakika boyunca izleyenlerini sıkmadan güldürmeyi başaran kadro bu film sayesinde türkiyede oldukça fazla ödüllere layık görülmüştür.. İzleyecek yerli ve komed ibir filmi arıyorsanız bu filmi kaçırmamanızı öneririz.. Zaten film kötü olsa sizlerle paylaşmazdık.. Filmi izledikten sonra film ile ilgili fikirlerinizi yorum olarak belirtmeyi unutmayınız… Filmin yönetmeni A. Taner Elhan ve filmin oyuncuları ise Meltem Cumbul , Filiz Ahmet , Ayten Uncuoğlu , Meral Çetinkaya , Sadi Celil Cengiz’dir. Filmi izlerken FİLMEZONU sizlere iyi seyirler diler..

Filmi sitemizde 720p ve 1080p film izle kalitesi ile siz değerli izleyici kitlelerimize aktarmaktayız. En yeni ve en kaliteli eserleri daim olarak adresimizde 720p film izle kalitesi ile izleyebilirsiniz.
Filmi adresimizde Kadın İşi Banka Soygunu 720p izle harfleri ile aratarak hd bir şekilde izleyebilirsiniz. Film hakkındaki düşünce ve fikirlerinizi yorum yaparak belirtmeyi unutmayınız.

Tür: 2014 Filmleri, Genel, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2014 - Türkiye

IMDB Puanı: 4.2

Yönetmen: A. Taner Elhan

Oyuncular: Meltem Cumbul , Filiz Ahmet , Ayten Uncuoğlu , Meral Çetinkaya , Sadi Celil Cengiz

Etiketler: , , , , ,

aksiyon filmleri