bursa bayan escort


Muna full izle

500x50-3
Önceki Film <<
Sonraki Film >>
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Muna full izle

Muna hd izle

2015 – Türkiye , Filistin yapımı olan savaş gerlimi ve dram kategorisi ile vizyona giren Muna adlı yerli film ile sizlerleyiz. Filmin konusu Muna adlı 6 yaşında olan bir kız çocuğu Gazze’de ailesi ile birlikte yaşıyordur. Savaş sırasında karanlık bir gece vaktinde israil ordusu tarafından evleri basılır ve evdeki herkes kateldilir. Bu olaylar sıradında Muna adlı ufak kız mutfağa gider ve dolaba saklanır. Askerler gidip evdekiler katledildilten sonra dolaptan çıkan Muna artık ailesinin olmadığını anlar ve dünyası bu ufak kızın başına yıkılır. Gene bir umut şehrin sokaklarına
çıkar ve ailesini bulma ümidi ile sokaklarda dolaşmaya başlar. Fakat ne yapsa artık boşunadır.. Bu sırada sokaklarda dolanır iken türkiyede görevli Yeryüzü Doktorları adlı bir kurum sayesinde Gazzeye gelen Ela adlı doktor’un yolu bu ufak kız ile benzeşir ve birbirlerini görürler. Ela adlı

Muna izle

doktor Muna’nın ailesini arar ve bulmak için herşeyi yapacaktır.. Film tamamiyle dram ile doludur ve bazen göz yaşartan sahneleri vardır. Filmin yönetmeni Serdar Gözelekli ve filmin oyuncuları Leyla Göksun , Erkan Taşdöğen , Turgay Aydın , Kaan Çakır , Sabahattin Yakut’dır. Filmi izlerken FİLMSEZONU sizlere iyi seyirler diler.
Filmi sitemizde 720p ve 1080p film izle kalitesi ile siz değerli izleyici kitlelerimize aktarmaktayız. En yeni ve en kaliteli eserleri daim olarak adresimizde 720p film izle kalitesi ile izleyebilirsiniz.
Filmi adresimizde Muna full izle harfleri ile aratarak hd bir şekilde izleyebilirsiniz. Film hakkındaki düşünce ve fikirlerinizi yorum yaparak belirtmeyi unutmayınız.

Tür: 2015 Filmleri, Dram, Genel, Gerilim, Savaş, Yerli Filmler

Yapım: 2015 - Türkiye , Filistin

Yönetmen: Serdar Gözelekli

Oyuncular: Leyla Göksun , Erkan Taşdöğen , Turgay Aydın , Kaan Çakır , Sabahattin Yakut

Etiketler: , , , , , ,

aksiyon filmleri