bursa bayan escort


Yaz Kampı full izle

500x50-3
Önceki Film <<
Sonraki Film >>
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Yaz Kampı full izle

Yaz Kampı hd izle

2015 – ABD , İspanya yapımı olan korku kategorisinde vizyona girip izleyenlere dilini yutturan ve sürekli koltuklarında gerilmesine sebep olan ama
buna rağmen imdb reyiz tarafından 5.8 puan verilen Yaz Kampı filmi ile sizlerleyiz. Bu korku dolu filmin konusu ; amerikalı olan dört adet genç öğrenci amerikadan kalkıp İspanya’nın kuzeyinde olan yaz kampına gelmişlerdir. Buradaki yaz kampına gelmelerinde ki amaç burada bulunan çocuklara ingilizce öğretmektir. Bu dört genç birbirlerini tanımıyorlardır ve birlikte geçirdikleri bu süre zarfında birbirlerini tanımayı denerler. Fakat bu sıralarda ormanda ilginç olaylar olmaktadır. Ormanda bir lanet gibi birşey vardır ve bu lanet tuttuğu kişiyi

Yaz Kampı izle

resmen bir seri katile dönüştürmektedir. Bizim öğrenciler ormanda bu lanete tutulurlar ve mücadele etmeye çalışırlar. Ormanda geçirdikleri zaman boyunca bir salgın ortaya çıkar ve bu salgına kapılan herkes birden kafayı yemeye başlar. İşin ilginç tarafı bir süre sonra canlı çıkanlar normal hallerine dönerler fakat ne yaptıklarına dair hiçbir şey hatırlamamaktadırlar. Fakat ortada şöyle bir gerçek vardır.. Tehdit olan salgın hala yok edilmemiştir… Filmin yönetmeni Alberto Marini ve filmin oyuncuları Maiara Walsh , Jocelin Donahue , Diego Boneta , Andrés Velencoso , Xavier Capdet’dır. Filmi izlerken FİLMSEZONU sizlere iyi seyirler diler.

Filmi sitemizde 720p ve 1080p film izle kalitesi ile siz değerli izleyici kitlelerimize aktarmaktayız. En yeni ve en kaliteli eserleri daim olarak adresimizde 720p film izle kalitesi ile izleyebilirsiniz.
Filmi adresimizde Yaz Kampı full izle harfleri ile aratarak hd bir şekilde izleyebilirsiniz. Film hakkındaki düşünce ve fikirlerinizi yorum yaparak belirtmeyi unutmayınız.

Tür: 2015 Filmleri, Genel, Korku

Yapım: 2015 - ABD , İspanya

IMDB Puanı: 5.8

Yönetmen: Alberto Marini

Oyuncular: Maiara Walsh , Jocelin Donahue , Diego Boneta , Andrés Velencoso , Xavier Capdet

Etiketler: , , , , , , , ,

aksiyon filmleri
BENZER FILMLER